Задати питання
  1. Ваше ім'я(*)
   Вкажіть ваше ім'я.
  2. Ваш Email(*)
   Вкажіть ваш email.
  3. Ваш телефон(*)
   Вкажіть ваш телефон.
  4. Введіть текст(*)
   Напишіть повідомлення.

  ТОВ «Прилуцький нафтоналив» - підприємство що динамічно розвивається, яке впродовж десяти років активно займається транспортуванням нафти та нафтопродуктів, плідно працюючи не тільки на ринку України, але і Європи.

  ТОВ «Прилуцький нафтоналив» орієнтується на перспективу, розвиваючи свої можливості і виробничу потужність. На даний момент потужність підприємства становить сто десять тисяч тонн на місяць з транспортування і зберігання нафти і нафтопродуктів. Фахівці підприємства постійно стежать за станом насосних агрегатів, що дозволяє забезпечувати стабільну безперебійну роботу необхідних потужностей. Всі об'єкти забезпечуються безперебійним джерелом електроенергії. Ця робота зводить до мінімуму будь-які труднощі з транспортуванням або зберіганням нафти та нафтопродуктів.

  Головна мета підприємства - турбота про безаварійну роботу і своєчасне доставлення нафти та нафтопродуктів замовникам, забезпечуючи цим надійну підтримку партнерів у розвитку їх сегментів бізнесу. Це можливо, завдяки високій надійності станційного устаткування і лінійних частин трубопроводу.

  Ключовий напрям у розвитку підприємства - збільшення поставок і освоєння нових регіонів. Величезна увага приділяється безперервному вдосконаленню професійних якостей персоналу і зростанню виробничого потенціалу.

  Підсумком плідної роботи команди підприємства та впровадження сучасних технологій ТОВ «Прилуцький нафтоналив» дозволило вийти на новий професійний рівень, ставши транспортним підприємством високотехнологічного класу надання послуг, яке повністю забезпечує своїх партнерів в послузі поставки нафти та нафтопродуктів. Підприємство ТОВ «Прилуцький нафтоналив» є екологічно чистим, дотримується всіх природоохоронні вимоги, не є шкідливим для навколишнього середовища.

   

  img135